Sesja noworodkowa Lenki

Sesja komunijna Milenki w parku
4 września 2018
sesja noworodkowa ostrow wlkp

Rodzice Lenki skontaktowali się z nami jeszcze jak przyszła mama była we wczesnej ciąży. Narodziny ich pierwszej córeczki były dla nich najważniejszym wydarzeniem w życiu. Poprosili nas żebyśmy uwiecznili Lenkę w jej pierwszych dniach życia podczas sesji noworodkowej.

Mała Lenka okazała się być urodzoną modelką. Sesje noworodkowe są sesjami długimi trwającymi między 3 a 5 godzin. Mali modele większość czasu spędzają ze swoimi rodzicami na karmieniu, przebieraniu i usypianiu. Kiedy już słodko śpią trafiają w nasze ręce i wykonujemy piękne ujęcia w różnych strojach i stylizacjach. Lenka pięknie z nami współpracowała przez całą sesję grzecznie śpiąc w trakcie pozowania i przebierania. Efektem tej przemiłej współpracy są piękne ujęcia w foteliku, na bean bagu oraz tam, gdzie Lenka czuła się najlepiej na rękach swojej mamusi. Już nie możemy się doczekać, żeby ugościć tą wesołą rodzinkę ponownie w swoim studio!

Sesje noworodkowe wykonujemy w Ostrowie Wielkopolskim. Najlepiej między 7 a 14 dniem życia maluszka, kiedy jego sen jest najmocniejszy. Maluch doskonale pamięta jeszcze pozycje, które przybierał w brzuszku u mamy. Dlatego też na sesję należy umówić się jeszcze w trakcie ciąży na podstawie planowanej daty porodu. Faktyczna data sesji jest oczywiście dostosowywana na podstawie informacji od rodziców o faktycznej dacie porodu. W trakcie sesji wykorzystujemy minimum trzy różne stylizacje i wykonujemy ujęcia z rodzicami. Czas trwania sesji to między 3 a 5 godzin.

1 Komentarz

  1. Piotr pisze:

    Super zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *