Parkowa sesja brzuszkowa Ani i Radka

Smash cake’owa sesja roczkowa Kacperka
4 września 2018
Wesele w Zajeździe LEŚNA CHATA i plener ślubny nad zalewem Kobyla Góra i w szklarni – Klaudia i Michał
31 stycznia 2020

Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać plenerową sesję brzuszkową Ani i Radka oczekujących na przyjście na świat ich pierwszego maleństwa. Niesamowita pogoda tego lata umożliwiła nam wykonanie sesji w pięknej naturalnej parkowej scenerii.

W trakcie naszych sesji brzuszkowych wszystkie suknie, koło kwiatowe oraz wianek widoczne na naszych zdjęciach są do dyspozycji przyszłej mamy. Wybieracie trzy różne stylizacje i z nimi wykonujemy zdjęcia. Ania wybrała zmysłową czerwoną suknię z długim trenem pięknie odbijającą się na tle zieleni. Druga z wybranych przez Anię sukien to zielona hiszpanka subtelnie podkreślająca brzuszek. Jako ostatnią suknię Ania i Radek zdecydowali się na romantyczną biel z koronkową górą. Ania i Radek są niesamowicie pozytywnymi ludźmi i mamy nadzieję, że sesja sprawiła im równie dużo radości jak nam!

Kochani, pamiętajcie o rezerwacji terminu sesji z wyprzedzeniem – przed nami jeszcze spokojnie dwa miesiące na cudne sesje plenerowe. Sesję najlepiej wykonać kiedy brzuszek przyszłej mamy jest już widoczny, czyli od ok 29-30 tc, ale też nie za późno żeby była jeszcze energia i ochota na sesję, czyli nie później niż ok 34 tc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *